Par mums

Valtera protēžu laboratorija SIA (Valtersi Proteesilabor) on Baltikumis ainuke silmaproteese valmistav ettevõte, kellel on selles valdkonnas pikaajalised kogemused ning kelle kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid on omandanud teadmised ja oskused Saksamaal, Venemaal, Suurbritannias ja Ameerika Ühendriikides.

Tänu stabiilsetele väärtushinnangutele ja pidevale arendustegevusele on Valtersi Proteesilabor teenindanud patsiente juba alates aastast 1991 – kokku tervelt kaks aastakümmet!

Valtersi Proteesilabori diplomeeritud spetsialistid valmistavad Saksamaal, Kanadas ja Ühendriikides toodetud kvaliteetsetest materjalidest erinevat liiki klaasist ja sünteetilisi individuaalseid silmaproteese, kollektsiooni silmaproteese ning ektoproteese. Meie proteesid näevad kosmeetiliselt suurepärased välja ning on maksimaalselt funktsionaalsed, võimaldades inimesel täielikult ühiskonda sobituda.

Oma ala tunnustatud spetsialistide pädevus, kaasaegseima tehnoloogia pakutav kvaliteet ning töötajate soe suhtumine kinnitavad, et patsientide elukvaliteedi märgatav parandamine on Valtersi Proteesilabori peaeesmärk.

Lugupidamisega, Valdis Valters

kv2

Silma proteesimine

Tuginedes meie meditsiini- kunsti- ja tehnoloogiaalastele teadmistele, kogemustele ja oskustele aitame oma klientidel parandada nende elukvaliteeti, valmistades igaühele just tema elustiilile, silmakoopa kujule ja eripärale, samuti silmavärvile ja muudele omadustele sobivaima silmaproteesi.

Valmistame individuaalseid silmaproteese ja ektoproteese nii lastele kui ka täiskasvanutele.

01

Operatsioonijärgsed proteesid

03

PMMA-protees

05

Proteesid lastele

07

Korduma kippuvad küsimused

02

Krüoliidist klaassilm

04

Ektoprotees

06

Kasutamine ja hooldus

08

Proteesi valik

Meie harukontorid

Valtersi silmaproteeside labori pealabor asub Riias. Meie spetsialistid pakuvad regulaarselt konsultatsioone ja osutavad silmaproteesimisteenuseid mitmetes riikides.

Läti

Riia

Läti

Ventspils

Eesti

Tartu

Eesti

Tallina

Leedu

Vilnius

Leedu

Kaunas

Ukraina

Kijeva

Gruusia

Tbilisi

UK

Nottingham

OÜ Valtersi silmaproteeside labor

Valtersi silmaproteeside labor on ainus täisspektriga silmaproteesimise ettevõte Balti riikides, millel on aastatepikkune töökogemus ja kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid, kes on omandanud teadmised ja oskused Saksamaal, Venemaal, Suurbritannias ja USA-s.

Riia, Läti
Brivibas 410, Riga, LV-1024

Vastuvõtt: Telefon: +371 29159961 E-post: registratura@vpl.lv
© SIA “Valtera protēžu laboratorija”. Visas tiesības paturētas 2020.

Taotlege konsultatsiooni