Proteesid lastele

Lastega töötamine on emotsionaalselt kõige rikkam kogemus ning lapse naeratus julgustab meid üha edasi püüdlema. Kuigi silma kaotus on traumeeriv kogemus, kohanevad lapsed uute oludega kiiresti.

Vabas õhkkonnas lihtsate sõnadega antud selgitus aitab lapsel mõista, mis temaga juhtus ja kuidas silmaprotees laseb tal oma elu täisväärtuslikult elada. Lastega töötades tegeleme samal ajal ka vanematega, et õpetada last proteesi eest hoolitsema.

Kui silmaproteesi pikka aega ei kasutata või välja ei vahetata, võib see põhjustada näo asümmeetriat ja nii silmakoopa kui kogu vastava näopoole kasvu pidurdumist.

Silmaproteesi vahetamise üle otsustab proteesivalmistaja. Otsuse langetab ta silma sidekoe mikroskoopuuringute, patsiendi kaebuste ja protsessi käigu jälgimise põhjal.

Alla 12 aastased lapsed peavad silmaproteesi vahetama regulaarselt kaks korda aastas, kuni 18-aastased peavad selle välja vahetama kolmel korral kahe aasta jooksul. Kui silmaproteesi pikka aega ei kasutata või välja ei vahetata, võib see põhjustada näo asümmeetriat ja nii silmakoopa kui kogu vastava näopoole kasvu pidurdumist.

Kui silmaproteesi pikka aega ei kasutata või välja ei vahetata, võib see põhjustada näo asümmeetriat ja nii silmakoopa kui kogu vastava näopoole kasvu pidurdumist.

kv2

Silma proteesimine

Tuginedes meie meditsiini- kunsti- ja tehnoloogiaalastele teadmistele, kogemustele ja oskustele aitame oma klientidel parandada nende elukvaliteeti, valmistades igaühele just tema elustiilile, silmakoopa kujule ja eripärale, samuti silmavärvile ja muudele omadustele sobivaima silmaproteesi.

Valmistame individuaalseid silmaproteese ja ektoproteese nii lastele kui ka täiskasvanutele.

01

Operatsioonijärgsed proteesid

03

PMMA-protees

05

Proteesid lastele

07

Korduma kippuvad küsimused

02

Krüoliidist klaassilm

04

Ektoprotees

06

Kasutamine ja hooldus

08

Proteesi valik

Meie harukontorid

Valtersi silmaproteeside labori pealabor asub Riias. Meie spetsialistid pakuvad regulaarselt konsultatsioone ja osutavad silmaproteesimisteenuseid mitmetes riikides.

Läti

Riia

Läti

Ventspils

Eesti

Tartu

Eesti

Tallina

Leedu

Vilnius

Leedu

Kaunas

Ukraina

Kijeva

Gruusia

Tbilisi

UK

Nottingham

OÜ Valtersi silmaproteeside labor

Valtersi silmaproteeside labor on ainus täisspektriga silmaproteesimise ettevõte Balti riikides, millel on aastatepikkune töökogemus ja kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid, kes on omandanud teadmised ja oskused Saksamaal, Venemaal, Suurbritannias ja USA-s.

Riia, Läti
Brivibas 410, Riga, LV-1024

Vastuvõtt: Telefon: +371 29159961 E-post: registratura@vpl.lv
© SIA “Valtera protēžu laboratorija”. Visas tiesības paturētas 2020.

Taotlege konsultatsiooni