Uudised

25. aastapäev

Käesoleval aastal tähistab Valteri Proteesilabor oma 25. sünniaastapäeva. Oleme oma patsientide heaks tegutsenud juba aastast 1991, kui samaaegselt Läti Vabariigi iseseisvuse taastamisega asutati ka ettevõte SIA “Valtera protēžu laboratorija”. Oma tänulikkuse ja heameele väljendamiseks eduka tegutsemisaja üle pakume patsientidele soodushindu. Samuti oleme valmis pannud praktilised kingitused – igale patsiendile anname tasuta kaasa pudeli silmakoopa puhastusvahendiga või iminapa, mis aitab proteesi lihtsamalt eemaldada või paigaldada.

25. aastapäev

Uudised 25. aastapäev Käesoleval aastal tähistab Valteri Proteesilabor oma 25. sünniaastapäeva. Oleme oma patsientide heaks tegutsenud juba

Lasīt vairāk

Silma proteesimine

Tuginedes meie meditsiini- kunsti- ja tehnoloogiaalastele teadmistele, kogemustele ja oskustele aitame oma klientidel parandada nende elukvaliteeti, valmistades igaühele just tema elustiilile, silmakoopa kujule ja eripärale, samuti silmavärvile ja muudele omadustele sobivaima silmaproteesi.

Valmistame individuaalseid silmaproteese ja ektoproteese nii lastele kui ka täiskasvanutele.

01

Operatsioonijärgsed proteesid

03

PMMA-protees

05

Proteesid lastele

07

Korduma kippuvad küsimused

02

Krüoliidist klaassilm

04

Ektoprotees

06

Kasutamine ja hooldus

08

Proteesi valik

Meie harukontorid

Valtersi silmaproteeside labori pealabor asub Riias. Meie spetsialistid pakuvad regulaarselt konsultatsioone ja osutavad silmaproteesimisteenuseid mitmetes riikides.

Läti

Riia

Läti

Ventspils

Eesti

Tartu

Eesti

Tallina

Leedu

Vilnius

Leedu

Kaunas

Ukraina

Kijeva

Gruusia

Tbilisi

UK

Nottingham

OÜ Valtersi silmaproteeside labor

Valtersi silmaproteeside labor on ainus täisspektriga silmaproteesimise ettevõte Balti riikides, millel on aastatepikkune töökogemus ja kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid, kes on omandanud teadmised ja oskused Saksamaal, Venemaal, Suurbritannias ja USA-s.

Riia, Läti
Brivibas 410, Riga, LV-1024

Vastuvõtt: Telefon: +371 29159961 E-post: registratura@vpl.lv
© SIA “Valtera protēžu laboratorija”. Visas tiesības paturētas 2020.

Taotlege konsultatsiooni